Російські окупанти знищили вагони-рефрижератори з тілами своїх же військових.

Це сталося внаслідок удару противника по залізничному вокзалу в Харкові.

Про це повідомив речник Одеської ОВА Сергій Братчук.

«Росіяни знищили вагони-рефрижератори з тілами своїх товаришів по службі, вдаривши ракетами по залізничному вокзалу в Харкові», — написав Братчук.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 1 месяц

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2870Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*