Російські окупанти знищили вагони-рефрижератори з тілами своїх же військових.
Це сталося внаслідок удару противника по залізничному вокзалу в Харкові.
Про це повідомив речник Одеської ОВА Сергій Братчук.
«Росіяни знищили вагони-рефрижератори з тілами своїх товаришів по службі, вдаривши ракетами по залізничному вокзалу в Харкові», — написав Братчук.
Advertisement
