Вже з 18 травня в Україні почне працювати електронний кабінет військовозобов’язаного, в якому громадяни зможуть оновити свої персональні дані. Однак це нововведення не замінить повною мірою візит до територіальних центрів комплектування.

Про це на брифінгу заявив секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко.

За його словами, останнім часом біля багатьох ТЦК та СП накопичуються черги військовозобов’язаних. Однак він зазначив, що це відбувається не через велику кількість добровольців. Костенко зазначає, що у військкомати здебільшого приходять люди, які впевнені у наявності причин, щоб не бути мобілізованим.

«Ми ж розуміємо, що зараз прийшли до ТЦК оновлювати дані люди, які мають броню або якісь питання щодо здоров’я, які впевнені, що вони не будуть покликані», – сказав Костенко.

Також нардеп упевнений, що саме запуск електронного кабінету військовозобов’язаного допоможе розвантажити роботу ТЦК та СП, адже громадяни зможуть вирішити цілу низку питань дистанційно. У той же час Костенко підкреслив, що після реєстрації в електронному кабінеті українцям все одно доведеться відвідати військкомати.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 18 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*