В оточенні експрезидента тривають активні обговорення теми війни в Україні Дональд Трамп у разі своєї перемоги на майбутніх президентських виборах у США може чинити тиск на Україну, щоб та відмовилася від частини своєї території. Тим самим він нібито хоче «завершити війну за 24 години».

Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на слова «людей, знайомих із планом» політика.

Зазначається, що люди, які розмовляли з Трампом і його радники на умовах анонімності, повідомили, що йдеться про Крим і Донбас.

«У приватному порядку Трамп сказав, що, на його думку, і Росія, і Україна «хочуть зберегти обличчя, хочуть виходу», а також, що люди в деяких частинах України були б у порядку, якби стали частиною Росії», — повідомляє видання.

Наголошується, що не всі прихильники Трампа підтримують ідею, а дехто навіть намагається його від цього відмовити.

Зокрема, сенатор Ліндсі Грем заявляв, що російський диктатор Володимир Путін повинен «заплатити ціну» за своє вторгнення, тоді як територіальні поступки з боку України можуть бути розцінені як винагорода за розв’язання агресивних воєн.

Видання пише, що прихильники ідей експрезидента кажуть, що США треба усунути геополітичні загрози з боку Китаю, а тому треба звернути зростаючу залежність Росії від Пекіна.

При цьому у передвиборчому штабі кандидата від республіканців не почали говорити прямо про те, чи він справді так вважає.

«Будь-які припущення про план президента Трампа виходять з неназваних та необізнаних джерел, які не мають уявлення, що відбувається і що відбудеться», — зазначила речник передвиборчого штабу Керолайн Лівітт.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 2 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*