Треба зрозуміти, що Україна знаходиться на межі втрати держави. Є ризики, що вже в травні українцям можливо треба буде планувати жити в іншій країні.

Про це заявив адвокат та ветеран російсько-української війни Масі Найєм в інтерв’ю «DW українською».

Так він прокоментував свою заяву дворічної давності, в якій казав, що невмотивованим українцям не місце у ЗСУ, оскільки вони заважатимуть на фронті.

Тож наразі наявність вмотивованості громадян він пояснив іншим чином.

«Я розумію, що коли серед нас з’являється певний невмотивований, він або стане мотивованим поруч з нами, або ми його виженемо. Ви ж наймаєтесь не в айтішку, щоб говорити про вашу вмотивованість… Знову ж таки, треба людям, тим хто має якусь дискусію з цього приводу, подорослішати і зрозуміти дуже важливу історію. Ми зараз на межі втрати держави», – сказав Найєм.

Він зазначив, що перед країною реальні загрози. І це не про ядерний удар, який може бути, а може й не бути.

«Ці загрози настільки реальні, що, умовно кажучи, травень місяць, для мене не здається українським, і якщо певні речі зараз не стануться, то вже вам треба буде планувати жити в іншій країні, тому що з «руснею» ви тут жити не зможете», – наголосив Найєм.

Він додав, що українці мають обрати мотивацію.

«Ти тепер маєш обрати. Мотивацію ти сам або включиш себе і будеш захищати цю державу, або їдь до поляків», – резюмував ветеран.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 10 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2785Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*