Національна поліція прийняла рішення розформувати полк особливого призначення ГУНП в Дніпропетровській області, в якому спецпризначенці раніше відмовились вступати в штурмову бригаду «Лють».

Про це повідомляє заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич.

4 лютого в мережі почало ширитись відео зі зборів поліцейських, на якому обговорювалось переведення силовиків до штурмової бригади «Лють».

Останні виступали проти відповідного рішення, втім, були готові воювати у своєму підрозділі.

Як відзначив Фацевич, з початку повномасштабної війни поліцейські різних служб, у тому ж числі й підрозділів особливого призначення, встали до оборони й захисту України.

Через це було прийнято рішення:

  • розформувати полк особливого призначення ГУНП в Дніпропетровській області;
  • перевести усіх спецпризначенців полку до штурмової бригади Національної поліції «Лють»в порядку ст. 65 Закону України «Про Національну поліцію України».

«Ті особи, поліцейські, які відмовлятимуться (від вступу до «Люті», — ред.) — будуть звільненні з врученням повісток», — додав Фацевич.

В Нацполіції нагадали про те, що у 2023 році були прийняті зміни до закону «Про Національну поліцію», відповідно до яких поліцейські особливого призначення можуть брати участь в обороні нашої країни шляхом безпосереднього ведення бойових дій.

Попри те, що правоохоронці з початку повномасштабного вторгнення отримали низку додаткових функцій, саме спецпризначенці стали міцною основою у боротьбі з ворогом.

«Поліцейські особливого призначення з різних регіонів, як і поліцейські інших підрозділів, у складі бригади «Лють», а також зведених загонів щоденно боронять Україну та залишаються вірними присязі на вірність українському народу», — додає Нацполіція.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 16 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2767Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*