Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна не може дозволити Росії піти вперед. Він також наголосив, що ніколи не думав здаватись.

Про це український лідер сказав у інтерв’ю італійському телеканалу Rai1.

На його думку, всі повинні усвідомити, що окупант не зупиниться.

«Росія не хоче миру, для них мир означає поразку, вони почали публічно говорити, що не мають наміру зупинятися, бо не виконали своє завдання. Головна мета Путіна – позбавити нас незалежності, щоб Україна була частиною його імперії», – каже Зеленський.

Президент України додав, що він упевнений у перемозі.

«Я українець, я люблю і захищаю Україну. Це мій обов’язок, не можна вірити в перемогу зла. Я знаю, що ми переможемо. Я ніколи не думав здаватися за ці два роки війни», – продовжив український лідер, з гіркотою визнавши, що частина українців починає звикати до війни.

«Це велика помилка. А якщо я зробив щось не так? Так, можливо, я ж людина. Але думаю, що було більше кроків вперед», – запевняє він.

Зеленський порівняв військове протистояння на морі та на суші. «Морська операція принесла позитивні результати. Росія втратила багато кораблів, і в Чорному морі нам вдалося побудувати коридор для зернових, тому ця прагматична частина операції з наслідками для економіки завершилась позитивно», – каже він.

Щодо ситуації з боями на суші, президент України зазначив, що «Росія має одну з найбільших армій у світі, а нашим військовим не вистачає боєприпасів». Втім, президент України визнає важливість допомоги партнерів у Європі та США.

«Сьогодні Україна має сильнішу армію, оснащену західними засобами. Ми більш досвідчені. Іноді ми трохи втомлені, іноді, можливо, трохи зарозумілі, але ми не можемо дати Росії можливість перемогти», – наголошує він.

Зеленський також заявив, що російська армія вже не здатна значно просунутися вперед.

«Важливо, що нам вдалося захистити нашу державу. Понад чверть території країни ще перебувають під окупацією, але ми бачимо, що російська армія не здатна значно просунутися вперед. Ми їх зупинили», – сказав президент України.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 8 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2767Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*