Народний депутат Олександр Дубінський, який заявив, що його нібито побили у СІЗО, обурюється, що інцидент ігнорують і намагаються «зам’яти».

У слідчому ізоляторі нардеп перебуває за підозрою у державній зраді.

«Мої адвокати приносять новини, з яких видно, що поліція Києва та адміністрація Лук’янівського СІЗО намагаються уявити ситуацію так, ніби нічого зі мною і не було. А дві ночі побиття я вигадав просто так, від нема чого робити. Тоді чому мене досі не конвоювали для проведення судово-медичної експертизи? Саме експертизи? Як пояснити рапорт слідчо-оперативної групи ГУ НПУ Шевченківського району, де прямо вказано на те, що в мене синці та забиття на обличчі та тілі?», — публікують адвокати заяву Дубинського в його Telegram-каналі.

Він додає питання, як пояснити самі синці на його тілі, які нібито зафіксували поліцейські, що, за словами Дубінського, відображено у рапорті та у напрямку на суд-мед експертизу. І поліція має ці фотографії, стверджує він.

«7 грудня у мене призначене засідання суду в Апеляційному суді з мого тримання під вартою. Впевнений, що суд перенесуть. Тому, що все, що заперечує адміністрація СІЗО — у Дубінського на обличчі», — заявив нардеп.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 9 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2767Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*