Україна займається російськими полоненими, які перебувають у в’язницях. В’язнів навчають української історії, вони співають гімн України та вшановують загиблих бійців ЗСУ.

Про це спише The Times.

У статті сказано, що військовополонених будять о 6-й ранку під звуки українського гімну через гучномовець. Дорогою до їдальні ув’язнені мають пройти алеєю, обвішаною фотографіями Степана Бандери та Тараса Шевченка. Після сніданку треба вистояти хвилину мовчання на згадку про загиблих внаслідок російського вторгнення. Також полоненим читають короткий курс української історії, щоб вижити ідеологію, що нібито «Україна та росія — одна країна» та «Україна — не незалежна держава».

Раніше представник Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Петро Яценко розповів, що росія фактично заморозила обмін полоненими з Україною із серпня цього року.

При цьому місця для утримання військовополонених в Україні закінчуються, і зараз постає питання щодо розширення їхньої кількості.

Нагадаємо, в російському полоні перебувають понад 4 тисячі українців. Окупанти ж заявляли, що в українському полоні перебуває близько 500 військових Росії. У міністерстві зазначають, що 3574 з них – військовослужбовці, а ще 763 – цивільні.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 10 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2801Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*