Докторка філологічних наук, членкиня Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Ірина Фаріон продовжує «розпалювати» скандал, спровокований її неоднозначним висновком, мовляв, російськомовні бійці полку «Азов» не можуть вважатися повноцінними українцями, враховуючи мову їхнього спілкування.

Цього разу вона підкреслила, що хейтери лише надихнули її на продовження боротьби, яка «значно важливіша за боротьбу на нульовій позиції».

З такими словами філологиня звернулася до своїх підписників на Telegram-каналі.

Фаріон звернула увагу, що вона змогла виявити внутрішніх ворогів України, «чортів із рогами та копитами, яких їй вдалося окропити святою водою, а саме своїм українським словом».

«Дякую вам за вашу підтримку, що розумієте, що боротьба всередині країни набагато важливіша, ніж на нульовій позиції. До тих пір, поки московська мова циркулюватиме хоч десь, у Путіна всі підстави будуть нас «звільняти», — вважає Фаріон.

Вона дала кілька порад, як саме боротися з носіями російської мови, переважно, використовуючи основний Закон «Про Збройні Сили України», «Про державну мову» та Конституцію. Фаріон переконана, що в цьому її підтримають багато шанувальників її робіт.

«А всі мої вороги нехай йдуть до пекла і горять там яскраво-яскраво, щоб їхні згорілі роги і копита висвітлювали нам шлях до Перемоги», – з усмішкою резюмувала педагогиня.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 17 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*