25-річний ветеран війни РФ проти України, який воював під Бахмутом, Михайло Панчишин з позивним Ptashkin став переможцем 13-го сезону шоу «Голос країни».

У фіналі проєкту, коли ведучі вже оголосили результати, тріумфатор влучно зауважив, що «сьогодні перемогли ЗСУ», адже конкурентом Михайла у фіналі був діючий військовослужбовець, захисник України Юрій Городецький.

Ptashkin, стоячи на сцені із заповітною статуеткою в руках, не міг не згадати своїх побратимів.

Коли камера зблизька знімала переможця, було помітно, що в його очах збирається рідина, а глядачі в залі тим часом навіть не намагалися стримати сліз.

У суперфіналі Панчишин виконав авторський хіт під назвою «Невідомий герой». Саме цією піснею на сліпих прослуховуваннях він розвернув до себе всі чотири тренерські крісла. Але особлива ця композиція для ветерана не з цієї причини. Зворушливі та щемливі рядки він присвятив своїм побратимам, більшість із яких уже не змогли почути пісню за життя.

«Я невідомий солдат своєї країни / Можливо помру я за хвилину / Але за родину, святу Україну / Невідомий герой, за батьківщину / Але ж я стою із братами в строю / І не відступлю, я згину в бою / З думками про доню – як сильно люблю / Зі сльозою молюсь, що колись обійму / Кожен день я помираю / Але для людей досі живий / До поки серця пам’ятають / Герой не вмирає, на віки віків», – заспівав Михайло.

А після присвяти пісні своїм побратимам він ще й окремо до них звернувся, підводячи очі до небес.

«Як би там не було, перемогли ЗСУ. Шнайдер, я обіцяв, що про наших пацанів не забудуть: Прапор, Грошик, Кост…Наступна пісня написана про них і про наших хлопців. Я буду далі нести славу і буду далі йти цей шлях. Дякую Артему велике. Хочу передати привіт всім «Бойовим Бобрам», – промовив Панчишин, довівши глядачів до сліз.

Не зміг стримати емоцій і тренер переможця Артем Пивоваров.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 19 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2810Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*