Політичний і військовий аналітик, ветеран АТО, колишній командир роти в батальйоні «Айдар» (2014) Євген Дикий розповів, що Росія веде проти Україну виснажливу війну.

Також він наголосив, що Росія втрачає на фронті більше людей, проте у них є мобілізаційний резерв.

«Фактично зараз відбувається змагання, у кого першого закінчаться люди. Взагалі-то йдеться про ресурси. Але поки що по «залізу» і у нас, і у росіян запас міцності є. А тому наразі відбуваються змагання, коли закінчиться головний ресурс — люди. І тут на нашу користь виступає те, що ворожі втрати значно більші за наші. Я керуюсь не нашими даними, а напряму з фронту. В мене є багато друзів, які залишаються воювати. Також є дані незалежних дослідників. Співвідношення втрат можна підрахувати. Ці співвідношення втрат такі: там, де ми наступаємо 1:3, там, де захищаємось у них можуть бути у 5 разів більші втрати», — пояснив він.

Євген Дикий наголосив, що в РФ великий мобілізаційний резерв. На рік вони можуть призивати до 700 тисяч росіян.

«Якщо брати абстрактно — це 7 мільйонів. У них є поточний набір — це 20 тисяч на місяць. Це ті, кого вони заманюють на контракт. Це і зеки, і ті, хто відслужив строкову службу. Цього ледве вистачає, щоб «залатати» втрати. У них є примусова мобілізація. Вперше вони набрали від 400 до 450 тисячі людей. Наразі їхня пропускна здатність — це 200-250 тисяч за раз. 11 вересня був підписаний указ Шойгу про набір 200 тисяч «мобіків». Вони здатні за раз набирати по 200 тисяч людей тричі на рік», — вважає військовий аналітик.

Військовий наголосив, що Україна весь цей час воює меншою кількістю.

«На фронті до їхньої цифри 420 тисяч ми ще і не наближались. Ми воюємо значно меншою кількістю», — розповів він.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 4 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2810Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*