Експродюсер та керівник телеканалу «112 Україна» Віктор Зубрицький балотується від партії «Єдина Росія» до російської Держдуми на окупованих територіях Запорізької області.

Також з’ясувалося, що в окупованому Мелітополі він організував так звану «службу воєнізованої охорони 112», яка насправді займається рейдерством.

Про це йдеться у розслідуванні «Детектор медіа».

У своїй агітаційній компанії Зубрицький заявляє, що українці висловили підтримку «вступу до нової держави» на референдумі, а Росія, мовляв, «більше дбає» про добробут людей на окупованій території.

Як зазначається, у РФ планують провести восени 2023 року так звані вибори на окупованих територіях Запорізької області.

Серед кандидатів на посаду фейкових депутатів є й колишній креативний директор телеканалу «112 Україна» Віктор Зубрицький.

На офіційному веб-сайті партії «Єдина Росія», колаборант розмістив пропагандистські відеовізитівки.

«Громадяни проголосували на референдумі та вступили у нову для себе державу. Вони стали повноцінними громадянами Російської Федерації. Водночас вони отримали доступ до величезного соціального пакета», — заявляє Зубрицький. – Така турбота від держави в Україні просто неможлива… Я думаю, все вийде. Усі отримають задоволення від нової країни, від тих можливостей, які вона має».

Про себе ж сепаратист Зубрицький написав, що він є радником голови окупаційної «адміністрації» Запорізької області.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 19 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2810Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*