Колишня дружина застреленого копом у Дніпрі чоловіка розповіла про той фатальний вечір. З її слів, вона дізналася, що вбитий був п’яним.

У коментарі журналістам «Суспільного», жінка каже, що того дня була зайнята, а діти були з батьком та його новою коханою. Вони зателефонували та відпросилися з дорослими на море — з’їздити на три дні та відзначити день народження.

«Але я дійсно відчувала, мені було не спокійно, я навіть розплакалася, але не дзвонила їм, щоб не засмучувати», – каже вона.

Жінка стверджує, що не знала, що в той момент її колишній чоловік був нетверезий, проте зазначила, що це не вперше він сів за кермо напідпитку. А про те, що він справді нібито був у стані алкогольного сп’яніння, їй розповіли діти вже при зустрічі.

«Я дітям кажу, чого ви мені не сказали, що тато п’яний?! Вони відповіли: мам, ми йому довіряємо, ми не боялися з ним…», — розповідає жінка у розмові з журналістами.

У матеріалі наголошується, що зараз діти подружжя — 14-річний Давид та 12-річний Джумбері — потребують психологічної допомоги і незабаром хлопці почнуть займатися з фахівцями.

Журналісти також з’ясували, що станом на 4 вересня результати експертизи на вміст алкоголю в крові загиблого досі не готові.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 2 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2785Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*