В Україні створили новий освітній цифровий застосунок Мрія, яким зможуть користуватися учні, вчителі та батьки в нашій державі та за кордоном.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський у Telegram в п’ятницю, 1 вересня.

«Українська освітня Мрія. Новий застосунок, який допомагатиме мільйонам наших людей так само ефективно, як Дія. Українські учні та учениці, батьки, вчителі – кожен зможе скористатися функціями Мрії. Сьогодні зробив першу презентацію проекту», – написав президент.

За його словами, користуватися застосунком зможуть українські школи, вчителі та діти, які навчаються зараз за кордоном.

«Саме таких новин заслуговує 1 вересня – новин про те, що в українців буде більше можливостей, більше захисту, більше нормального освіченого життя», – зазначив глава держави.

За словами Зеленського в застосунку є все, що потрібно школяру для навчання й не лише.

«Освітні програми, курси, відеоматеріали, позашкільні активності, олімпіади, гуртки. Все це буде доступно в одному застосунку», – повідомив він.

У Мрії буде створено портфоліо учня в якому буде зібрано інформацію не лише про оцінки, а й про участь в олімпіадах, волонтерство, власні проекти та їх спортивні досягнення.

Окрім того, інтерфейс застосунку спланований таким чином, що у батьків буде можливість більш глибоко зрозуміти, що у дитини виходить добре, а з чим їй необхідна допомога.

До того ж батьки учнів просто в Мрії зможуть спілкуватись з вчителями.

Також за допомогою застосунку, батьки зможуть дізнатись чи перебуває дитина в укритті під час повітряної тривоги.

У свою чергу вчителі зможуть додавати інформацію про відвідування, оцінки та поведінку дитини. Вони зможуть знайти в застосунку матеріали для підготовки до уроків та додатковий контент, що допоможе зробити навчальний процес простішим та цікавішим

За словами Зеленського – школа це лише початок для Мрії. З часом застосунок розшириться на дошкільну, позашкільну, профтехнічну та вищу освіту.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 2 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2785Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*