По всій території України 22 серпня тривають обшуки у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки. Обшуки пов’язані з роботою військово-лікарських комісій, у їх проведенні задіяні сотні співробітників правоохоронних органів.

Про це повідомили в Офісі генерального прокурора України.

Там заявили про виявлення практично в кожному регіоні масштабних корупційних схем: відкриті кримінальні провадження.

Загалом, за даними ОГПУ, 22 серпня в Україні одночасно проходили понад 200 обшуків у військкоматах, ВЛК та МСЕК по всій території держави. Майже скрізь виявлено масштабні корупційні схеми.

«Правоохоронці виявили масштабні корупційні схеми майже у всіх регіонах країни. Попередні дані свідчать про ймовірну причетність до них службових осіб військкоматів, ВЛК та МСЕК. Наразі проводяться понад 200 одночасних обшуків у всіх регіонах країни у приміщеннях ТЦК, МСЕК і ВЛК.За даними слідства, за неправомірну вигоду службовці допомагали громадянам оформлювати інвалідність або визнавати їх тимчасово непридатними до служби. Це дозволяло відтерміновувати чи уникнути призову на військову службу», – розповіли в ОГПУ.

Там додали, що за кожним фактом розпочато кримінальні провадження, зокрема щодо зловживання владою або службовим становищем (ст. 364 КК України).

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 2 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*