Жителі країни-агресора РФ розповіли про вибухові наслідки дронової атаки на Москву вночі 30 липня. Вони зняли на камеру масштаби пошкоджень у столичному діловому районі «Москва-Сіті».

На камеру росіяни поскаржилися, що їхню «вежу підірвали». Водночас російське міноборони заявило про «подавлення атаки БПЛА» по об’єктах у столиці та відсутність критичних наслідків.

«Друзі, нашу вежу підірвали. Перший вибух був саме в IQ-кварталі. У мене тремтіла вежа, стіни в квартирі. Спрацювала пожежна сигналізація, я вийшла на вулицю – валяються вибиті вікна, уламки. Все оточено. Поряд теж все вибито, шибки…» – жалілася місцева мешканка, записуючи блог з місця подій.

За даними російських Telegram-каналів, внаслідок атаки БПЛА також постраждала будівля бізнес-центру «Око-2» у «Москва-Cіті». На кадрах видно, що там на перших шести поверхах вибило скління. Зазначається, що площа ушкоджень становить 40 кв. м.

Але, за заявами міноборони РФ, у Москві все спокійно: руйнувань і постраждалих немає. Як стверджує відомство, вранці 30 липня було «припинено спробу терористичної атаки київського режиму безпілотними літальними апаратами» по об’єктах у місті.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 2 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*