Президент РФ Володимир Путін увечері у понеділок, 17 липня, провів нараду щодо ситуації на Кримському мосту. Російський диктатор виступив із заявою, яку транслювали російські ЗМІ.

У своєму виступі Путін пригрозив відповіддю на атаку на Кримський міст і заявив, що російське міноборони вже готує «відповідну пропозицію».

Російський диктатор назвав вибух «черговим терористичним актом київського режиму» та «безглуздим злочином» із військової точки зору.

Водночас він видав чергову порцію брехні, заявивши, що міст нібито не використовують для військових перевезень.

«Відповідь із боку Росії, звичайно, буде. Міністерство оборони готує відповідні пропозиції», – заявив Путін.

Також під час засідання він зажадав від своїх підлеглих «конкретних пропозицій» щодо підвищення безпеки Кримського мосту.

«Враховуючи, що це вже другий теракт на Кримському мосту відбувається, я чекаю конкретних пропозицій щодо підвищення безпеки цього стратегічно важливого транспортного об’єкта», – зазначив диктатор.

Водночас віцепрем’єр РФ Марат Хуснуллін заявив Путіну, що опори Кримського мосту не постраждали внаслідок вибуху. Хоча один проліт автодорожньої частини мосту в бік Керчі повністю зруйнований та не підлягає відновленню, тому його доведеться демонтувати, зазначив Хуснуллін.

Під час наради Путін зіграв роль «доброго царя» та попросив надати всю допомогу «постраждалій під час теракту дівчинці та її родичам» і взяти це питання на контроль. Також він вдав турботу про людей, які через перекриття Кримського мосту «опинилися в скрутному становищі». Він заявив, що не сумнівається, «що всі обставини НП на Кримському мосту буде встановлено».

«Потрібно всебічно оцінити збитки від теракту на Кримському мосту й максимально оперативно відновити все», – зазначив російський диктатор.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 16 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*