Український військовий, головний сержант 47-ї ОМБр «Маґура» Валерій Маркус написав рапорт про звільнення та переміщення його на нижчу посаду. Він аргументував це бажанням бути ближче до інших воїнів на полі бою.

Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі.

Як йдеться в рапорті, Маркус не згоден із системним приниженням роботи сержантського корпусу, нерозумінням командуванням бригади морального духу бійців та некомпетентністю осіб вищого офіцерського корпусу бригади. Через це він просить понизити його в посаді та призначити командиром бойової машини, механізованого відділення, механізованого взводу, механізованої роти, механізованого батальйона.

“Я категорично не згоден з рішеннями щодо застосування і розвитку 47 бригади. Збудувати військову частину згідно тих цінностей, які ми декларували на початку її створення, нам не дозволили. Вплинути на ситуацію або виправити більше можливості не маю. Моє перебування на посаді головного сержанта бригади більше не вважаю доцільним. Своїх людей я залишити не можу, тому йду на найнижчу посаду за власним бажанням, щоб бути ближче до них на полі бою. Рапорт уже у командира на столі”, — наголосив Валерій Маркус.

Військовий також назвав заступника командира військової частини А4699 «аморальним дегенератом» і додав, що перебування з цією людиною в одному колективі принижує його честь і гідність.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 2 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*