Дмитро Медведєв заявив, що Росія готова шукати «розумних компромісів». Він також вкотре пригрозив знищенням влади в Києві, заявивши про так званий «фашистський режим» в Україні.

Російський політик, який відомий своїми неадекватними заявами, висловився, що компроміс може бути досягнутим, якщо будуть враховані всі інтереси РФ, інакше все «закінчиться дуже погано».

«Справді, ми готові шукати розумних компромісів, про що неодноразово говорив президент Росії. Вони можливі, але з розумінням кількох важливих моментів. По-перше, наші інтереси мають бути максимально враховані: ніякої Анти Росії більше не повинно бути в принципі, інакше все рано чи пізно закінчиться дуже погано. Київський нацистський режим має бути анігільовано. Законодавчо заборонено у цивілізованій Європі як фашистський», – заявив поплічник Путіна.

Також Медведєв заявив, що одним зі шляхів вирішення «конфлікту» може стати Третя світова війна, яка за його словами закінчиться «ядерною зимою» і в якій «не буде переможців».

Так, Медведєв пригрозив Заходу, що країни мають врахувати всі інтереси Росії, аби уникнути «апокаліптичного кінця» цивілізації.

«Підсумки тотального протистояння слід закріпити у новому документі на кшталт Гельсінського акта, яким закінчилася відома Нарада 1975 року», – зазначив неадекватний російський політик.

Після цього, Медведєв розмріявся про  «перескладання» ООН та інших міжнародних організацій.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 19 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2810Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*