Пригожин заявив, що було завдано ракетного удару по тилах ПВК «Вагнера» з боку збройних сил Росії.

«Завдано ракетного удару по таборах ПВК «Вагнера». Багато жертв. За інформацією бійців-очевидців, удар було завдано з тилового боку, тобто завдано військовими міноборони Росії», – побідкався очільник найманців.

Пригожин жаліється, що його та бійців «підло обдурили» та «намагалися позбавити можливості захищати свої будинки».

«Ми були готові піти на поступки міноборони, здати зброю, знайти рішення, як ми далі захищатимемо країну. Але ці мразоти не заспокоїлися. Сьогодні, бачачи, що ми незламані, вони завдали ракетних ударів по наших тилових таборах. Загинуло дуже багато бійців. Ми ухвалимо рішення, як відповімо на це злодіяння. Наступний крок за нами», – пригрозив глава вагнерівців.

«Ми розберемося з тими, хто знищує російських солдатів і повернемося на фронт», – такими словами Пригожин заявив про початок збройного конфлікту з військовим керівництвом Росії.

За словами Пригожина, так звана рада командирів ПВК «Вагнера» ухвалила рішення: «зло, яке несе військове керівництво Росії, має бути зупинено».

«Вони нехтують життям солдатів, вони забули слово «справедливість», і ми повернемо її. Тому ті, хто нищив сьогодні наших хлопців, і десятки тисяч життів російських солдатів, будуть покарані. Я прошу нікого не чинити супровід. Інакше ми будемо вважати, що це загроза і будемо принижувати негайно, включаючи будь-які блокпости та авіацію», – залякав очільник найманців.

Водночас Пригожин додав, що після того, як вагнерівці закінчать з російським керівництвом, вони повернуться на фронт.

«Президентська влада, уряд, МВС, росгвардія та інші структури працюватимуть далі. Ми розберемося з тими, хто знищує російських солдатів і повернемося на фронт», – підсумував він.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 2 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2785Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*