В Одесі спалахнув новий мовний скандал. Дві «корінні одеситки» у нетверезому стані накинулися на вуличних музикантів, які співали українською мовою та виконували український репертуар.

Жінки зневажливо вигукували фрази типу «Понаєхалі тут», вимагали показати одеський родовід і завершили типовими для такого контингенту мовними зворотами, як-от «Подивися на себе, та в тебе ж мужика давно не було, хто ж тебе захоче».

Про ситуацію в Facebook розповіла користувачка Юлія Городецька.

«Я також народилася (в Одесі. – Ред.). І теж пишаюся. Але, боже, як соромно за цю п**доту. Особливо зараз, коли в місті справді багато неодеситів – вимушено, трагічно, але тут. Хтось утік із захопленого будинку чи з будинку, який постійно бомбардують. Огидно», – зазначила дівчина.

«Здається, якщо я почую питання «ви одеситка?» ще хоч раз, мене вирве – просто на того, хто запитує. Це і раніше була токсична форма визначення «свій-чужий», а зараз це ганебна формула», – констатувала Городецька.

Також вона додала, що протягом усього виступу біля музикантів чатували поліцейські, які перед трансляцією перевірили в артистів документи.

«Після цього вони не підходили, але кружляли весь час стаями. Це нервувало – артистів, глядачів. Дуже», – зазначила одеситка, додавши, що у нетверезих панянок, які накинулися на людей зі звинуваченнями, ніхто документи не перевірив. «От ви ходили перевіряти документи музикантів – сказали, що на предмет сепаратизму. А де ви були, коли та звєзда з ушами чіплялась до Віті? Чому ви не перевірили тих тьоть, які особо й не скривали? Я сподіваюсь, патрульна поліція, будуть вибачення і висновки. Бо, знаєте…» – зазначила Городецька.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 19 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2810Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*