Прес-секретар президента Російської Федерації Володимира Путіна – Дмитро Пєсков заявив, що Росія багато в чому виконала одне із завдань так званої «спеціальної військової операції», а саме завдання «демілітаризації».

«Україна була сильно мілітаризована на момент початку «СВО», і, як вчора сказав Путін, одним із завдань була демілітаризація України. Фактично це завдання багато в чому виконане, тому що все менше і менше своєї зброї Україна використовує, і все більше вона використовує системи озброєнь, які їй постачають країни Заходу», – заявив він в інтерв’ю RT Arabic.

Водночас Пєсков зазначив, що це призвело до того, що західні країни все більше «влазять» у «конфлікт» і нібито стають його стороною.

«Країни Заходу, а саме Північноатлантичного Альянсу під керівництвом того ж Вашингтона, все більше прямо і непрямо влазять в цей конфлікт. Вони втручаються в цей конфлікт і стають стороною конфлікту. Звичайно ж, це призводить до того, що конфлікт затягується за часом. Це призводить до того, що ситуація в Європі стає більш напруженою, непередбачуваною. І звичайно, це зобов’язує Росію до того, щоб застосовувати більш рішучі заходи для забезпечення безпеки тих же людей на Донбасі і безпеки РФ», – додав прес-секретар Путіна.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 2 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*