Соліст гурту Quest Pistols Антон Савлєпов повідомив, що його брат Сергій Строєв потрапив до російського полону.

Про це артист розповів у відеозверненні, яке опублікував користувач Efirchiktv у TikTok.

Савлєпов привернув увагу до питання обміну цивільними полоненими. Антон розповів, що він родом з Харківщини, яка була окупована на початку повномасштабного вторгнення рф до України. Музикант наголосив, що звичайні люди виходили на мітинги проти російських окупантів, за що ті тримали їх по підвалах, катували.

«Я родом з Харківської області. З початком повномасштабного російського вторгнення моя мала батьківщина була швидко та надовго окупована. Українці регулярно виходили на мітинги супротиву. І саме за тверду громадянську позицію окупанти переслідували їх, викрадали, тримали по підвалах та катували. Дехто повертався морально та фізично покаліченим, а про інших досі нічого не відомо. Я особисто знаю, як важко знайти хоча б будь-яку інформацію про полонених цивільних. Їх майже не обмінюють, вони рідко потрапляють у списки і за документами вони фактично навіть не полонені. Наші родичі, громадяни та патріоти просто зникли безвісти», — сказав у відео Савлєпов.

Він поділився, що вже рік його брат рахується зниклим безвісти і він нічого про нього не чув: «Ця сумна трагічна історія торкнулася і моєї сім’ї. Ми вже більше року нічого не чули про Сергія. Так, мій брат, цивільний полонений. Такий самий, як і багато-багато інших наших співвітчизників, які просто хотіли жити в Україні під українським прапором», — розповів Савлєпов.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 2 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*