Російські терористи ударом по багатоповерхівці в Кривому Розі 13 червня забрали життя шістьох жителів міста. Серед жертв – чоловік і дружина, яким було по 22 роки. Ворожа ракета вбила їх, коли молоде подружжя мирно спало у власній домівці.

Про це повідомило місцеве видання «Свої. Кривий Ріг».

Відомо, що війська РФ атакували об’єкти цивільної інфраструктури Кривого Рогу, коли місто спало. Один із ударів зруйнував житлову п’ятиповерхівку, ще низка – підприємства й не тільки. У будівлях довкола місць ураження повилітали шибки, понівечило речі в помешканнях. Згоріли та отримали пошкодження багато приватних авто, вантажна техніка.

На цей момент відомо про шістьох загиблих і 25 поранених. Зокрема 19 осіб госпіталізували. Також люди звернулася за медичною допомогою через сильний стрес.

«Серед загиблих – молоде подружжя. Вчитель молодших класів та його дружина. Обом було 22 роки. російська ракета вбила їх, коли вони мирно спали у власній домівці», – повідомляє видання.

Журналісти долали, що біля п’ятиповерхівки профільні служби розгорнули штаб для постраждалих. Там можна зареєструватися на розселення та на матеріальну допомогу, отримати будівельні матеріали, задекларувати пошкоджене майно, зареєструватися на відновлення документів тощо. Людей забезпечили гарячим харчуванням.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 2 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*