Під час обміну полоненими між Україною та росією, який відбувся 11 червня, один із окупантів виявив бажання вступити до Російського добровольчого корпусу.

Про це повідомили у Телеграм-каналі РДК, де опублікували відео з обміну.

На обміні був присутній голова РДК «Уайт Рекс», який запропонував бажаючим росіянам вступити до лав добровольчого формування.

Один із полонених відмовився повертатися на батьківщину і заявив про бажання «звільняти» росію разом із повстанцями. Доброволець представився Владиславом Ізмайловим із Самари. Раніше він перебував у числі найманців ПВК «Вагнера».

«Після відповідних перевірок ми будемо раді дати можливість воювати в наших лавах. Враховуючи указ міністра оборони росії, ми пропонуємо всім бійцям ПВК «Вагнера» та інших приватних воєнізованих формувань, готових боротися за нову росію проти кривавої зграї путіна, наслідувати приклад Владислава!» — зазначили в РДК.

Цікаво, що пізніше на подію відреагував і ватажок найманців ПВК «Вагнера» євген пригожин. Він підтвердив, що Ізмайлов дійсно входив до лав його бойовиків і в листопаді потрапив у полон.

«Владислав Ізмайлов — зрадник. І я впевнений, що він понесе гідне покарання згідно з традиціями ПВК «Вагнера». Я сподіваюся, що ми знайдемо і вб’ємо його в чесному бою», — висловився він.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 2 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*