Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул заявив, що через підрив російськими терористами Каховської ГЕС, у місті запасу води залишилось на півтора місяця. Це — за умови економного споживання.

Про це він повідомив 8 червня під час свого брифінгу.

«Сьогодні о 03.20 ночі рівень у Каховському водосховищі впав нижче за наш водозабір. І зараз уже знаходиться нижче за рівень 12,5 метрів, при нормі 16,8 метрів. Для нас це означає, що у наше водосховище Південне вже перестала надходити каховська вода. У самому водосховищі Південному, завдяки заздалегідь проведеним роботам, маємо запас при економному споживанні — наголошую при економному — на 1,5 місяця», — сказав він.

Вілкул повідомив, що для того, щоб Кривий Ріг був з водою, потрібно реалізувати низку важливих проєктів.

«За цей час нам необхідно реалізувати низку серйозних проєктів для того, щоб місто і далі було з водою. Сьогодні відбулася нарада під головуванням президента України Володимира Олександровича Зеленського, на якій я доповів ситуацію та шляхи вирішення. Ми будемо реалізовувати одночасно три проєкти. Один – спільно з Агентством відновлення та розвитку інфраструктури. Два – силами міста. Відповідальність величезна, часу дуже мало», — сказав він.

Олександр Вілкул додав, що у Кривому Розі «Кривбасводоканал» працює майже у штатному режимі, якість води контролюється фахівцями. Він закликав жителів міста економити воду.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 3 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2785Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*