Російські туристи більше не хочуть їхати до Криму, натомість вибирають інші місця для відпочинку. Частка бронювання готелів та житла серед росіян в окупованому Криму для відпочинку впала до 1%.

Про це пише видання The Bell.

Журналісти пишуть, що цього літа в окупованому Криму майже не буде туристів, оскільки дуже впала транспортна доступність через закриті аеропорти та побоювання через війну.

Так звана «влада» окупованого півострова ще в березні зрозуміла, що цього року сезон у Криму буде ще більш провальним, ніж минулорічний, тому з бюджету виділені кошти, щоб готелі могли виплатити співробітникам мінімальну зарплатню.

«Частка Криму в бронюваннях готелів і житла для відпочинку влітку серед росіян в цьому році впала до 1%. Минулого року це були 3%, а 2021-го — 19% (тоді регіон був абсолютним лідером із бронювань). Спад попиту на розміщення в Криму підтверджують і в сервісі бронювань: за їх даними, з урахуванням подобової оренди квартир і будинків частка Криму в бронюваннях на літо становить 3%», — йдеться у статті.

Зазначимо, що восени 2022 року учасники туристичного ринку говорили, шо втратили туристів через «політичну ситуацію» та «закриття аеропортів».

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 2 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2785Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*