У столиці Голосіївський суд підозрюваним у справі про закрите укриття в поліклініці, поблизу якої вночі 1 червня загинули троє людей в Деснянському районі Києва, обрав запобіжний захід.

Про це пише «Суспільне».

Як повідомляють у виданні, першим підозрюваним у справі є керівник поліклініки Олег Шугалевич. Прокурори вимагали для нього цілодобовий домашній арешт. Своєю чергою, адвокат завідуючого медзакладу заперечив та попросив обмежитися нічним домашнім арештом. Як наголосив захисник, вини керівника поліклініки немає, оскільки він не відповідає за доступність до укриттів, а охоронець закладу. Однак суд призначив Шугалевичу цілодобовий домашній арешт.

Другим підозрюваним є заступник директора з технічної частини Василю Десику. Суд також залишив під цілодобовим домашнім арештом на 2 місці. Окрім того, охоронця поліклініки в Деснянському районі суд відправив під варту на два місяці без права внесення застави, повідомляє наш кореспондент з засідання. Він визнав свою провину. Сказав, що «після початку тривоги пішов відкривати двері поліклініки, аби впустити людей, але не встиг».

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 22 часа

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2810Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*