У Міжнародний день захисту дітей 32-річна депутатка Єлизавета Ясько вразила новиною, що вона вперше стала мамою. Батьком її дитини є колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі, який зараз перебуває у в’язниці. Стать первістка і коли він народився, молода мама не розсекретила.

Про це Ясько поділилася зі своїми підписниками у Facebook.

З її слів, вона ніколи не думала, що їй доведеться дати життя під час війни. Єлизавета зазначила, під час вагітності вона пережила страшні події, які мають бути висвітлені у трилерах.

«Моя дитина – це моя любов. Для батька наша дитина – це його українське коріння та українське продовження, про яке він мріяв і так хотів мати, пишаючись своїм паспортом громадянина України… Я мама. Я українська мама. Я мама української дитини. І ми, українські мами, зараз боронимо свободу для покоління вже наших дітей, які народилися від батьків по-справжньому вільних душею та серцем українців! Нехай наші діти будуть захищені!», – читаємо в публікації нардепки.

Дівчина наголосила, що зараз їй дуже не просто, оскільки вона виконує функції одразу двох батьків. Вона пишається українськими жінками, які не здаються та борються за свободу і незалежність нашої країни. Для експрезидента ця дитина – четверта.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 19 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2810Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*