У суботу, 20 травня, засновник російського терористичного угруповання ПВК «Вагнер» Євген Пригожин вкотре заявив про взяття міста Бахмут Донецької області, бої за який тривають вже майже рік.

Відповідне відео його пресслужба розмістила на своєму Telegram-каналі.

Російський воєнний злочинець вкотре похвалив своїх найманців, які «завершили» операцію, за його словами, без допомоги армійських підрозділів, і традиційно різко висловився на адресу міністра оборони РФ Сергія Шойгу та голови російського генштабу Валерія Герасимова, заявивши, що «вагнерівцям» протистояли не лише ЗСУ, але й російська бюрократія.

Головним посланням у відео, на яке дійсно варто звернути увагу, стала заява Пригожина про те, що від  25 травня його найманці будуть виходити з міста-фортеці «на відпочинок та перепідготовку».

Раніше Пригожин неодноразово робив заяви про взяття найманцями тих чи інших українських населених пунктів, зокрема, й Бахмута, які згодом не підтверджувалися.

У ЗСУ офіційно спростували цю інформацію в коментарі Sky News.

«Наші підрозділи стоять у південно-західній частині міста. Обороняють ці позиції і не дають ворогові їх захопити. Для ворога важливо розганяти таку інформаційну хвилю через те, що… понад дев’ять з половиною місяців ворог не може взяти районний центр до того ж — зазнає колосальних втрат», — заявив речник Східного угрупування ЗСУ Сергій Череватий.

У Міністерстві оборони України теж відреагували на заяву Пригожина, повідомивши, що українські воїни тримають оборону, наразі в районі «Літак».

«Ситуація критична. Станом на зараз наші оборонці контролюють певні промислові та інфраструктурні об‘єкти цього району і приватний сектор», — зазначила Ганна Маляр.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 11 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*