Міністерство оборони України замовило в «Укроборонпрому» основні бойові танки вітчизняного виробництва «Оплот».

Масштаб контракту й терміни виконання поки що не розкриваються.

Відповідну заяву зробив міністр оборони України Олексій Резніков під час візиту до Харківської області, передає офіційний сайт МО.

«Я переконаний, що в танковій коаліції у перших рядах має бути саме український танк, наприклад, БМ «Оплот», – сказав глава відомства.

Він наголосив, що на фронті обов’язково має бути «броньований кулак», тому що броньована техніка допоможе зберегти життя, здоров’я наших захисників і захисниць. Резніков назвав себе «промисловим українопротекціоністом».

«Саме тому ухвалено рішення, що МОУ замовить в «Укроборонпрому» для української армії «Оплоти», – сказав він.

БМ «Оплот» – це український танк, докорінна модернізація Т-84У «Оплот» та новітній представник серії Т-84. Виробництво розпочалося у 2008 році, а у 2009-му БМ «Оплот» прийняли на озброєння ЗСУ. Україна експортувала танки за кордон, хоча постачати цю техніку в підрозділи нашої армії так і не почали через нестачу фінансування. Із вагою понад 50 тонн «Оплот» здатний розвивати швидкість до 70 км на годину. Головна зброя – 125-міліметрова гармата. Вона вражає цілі на відстані до п’яти кілометрів і, окрім звичайних снарядів, стріляє керованими ракетами.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 9 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2767Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*