Окупанти та колаборанти чудово розуміють, що контрнаступ от-от розпочнеться. Тож вони продовжують як не готувати втечі, то втікати. Так, колаборанти поспіхом покинули Велику Білозерку.

Про це й актуальну ситуацію на фронті розповіли у ранковому зведенні Генштабу ЗСУ.

У ньому зауважили, що колаборанти продовжують втікати до тимчасово окупованого Криму, вважаючи його надійним прихистком.

У Генштабі зауважили, що в Енергодарі окупанти організували так звану «евакуацію». Під неї підпадали члени сімей співробітників Запорізької АЕС. Цікаво, що самим співробітникам заборонено покидати місто. Так звану «евакуацію» обіцяли провести до Бердянська та Кирилівки. Мовляв, людей розселять на базах відпочинку та в готелях.

Реальність же виявилася дещо іншою. Їх привезли до Ростовської області. А замість обіцяних баз відпочинку або готелів на них очікували наметові містечка просто неба.

А от у Великій Білозерці, що теж на Запоріжжі, ситуація дещо інша. Впродовж минулого тижня цей населений пункт покинула більшість колаборантів. Вони на власних транспортних засобах вирушили у напрямку тимчасово окупованого Криму.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 2 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*