Одесит Лук’ян Зайцев, який гучно слухав у Львові пісні Лепса та потім вибачився через це, не дуже переймається тим, що йому виписали повістку до ТЦК.

Як розповів цей юнак в коментарі для ТСН.ua, він розраховує на «білий квиток».

«Мені потрібно буде піти до військомату. В мене дитяча травма — немає двох пальців», — розповів Зайцев.

На уточнююче питання про те, чи йдеться про «білий квиток», юнак відповів так: «Треба буде показати це та актуалізувати».

Своєю чергою, на питання про те, чому стався конфлікт за його версією, Зайцева, він відповів нам так: «Мабуть, просто була неправильна робота організма. В підсумку я неправильно вчинив в цій ситуації – не треба було хапатись за телефон і все це не роздулось би».

До цього він додав, що пісня Лепса була у нього в медіатеці.

«Видалив та більше його не слухаю», — резюмував Лук’ян.

Львівский музикант Роман Гурський, який днями став свідком того, як цей юнак насолоджувався піснею путініста Лепса, в коментарі для ТСН.ua розповів, що за його даними, цей хлопець, можливо, з жовтня мешкає у Львові.

«Як виявилось, вони (одесит разом з іншими, хто перебував в автівці – ред.) вже півроку тусуються у Львові. Хлопці, мабуть, подумали, що Бога за бороду схопили. Під час розмови у мене спитали: «А если бы твоя музыка была в зоне политических конфликтов?», потім цей хлопець вибачався на камеру. Чи він змінив свою думку? Якщо чесно, то я не дуже би на це розраховував».

На думку Гурського, якщо б не втручання патрульних поліцейських, то з молодиком вже по-іншому розмовляли б небайдужі львів’яни.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 2 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2785Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*