Автомобіль з російським пропагандистом Захаром Прілєпіним підірвали у російському місті Нижній Новгород. 

За словами очевидців, вибух був такої сили, що автомобіль буквально перекинуло.

Як зазначають росЗМІ, Прілєпін, або те, що від нього залишилося, все ще перебуває на місці вибуху. Медики очікують, коли прилетить вертоліт, щоб транспортувати його до лікарні.

Вибух був надзвичайно потужним. Спочатку автомобіль підкинуло вгору. Після цього машина перекинулась. Відомо, що автівка буквально розсипалася, а на місці події утворилася вирва діаметром близько 1,5 метра та 0,7 метра завглибшки.

РосЗМІ повідомляють, що водій авто загинув на місці. Що стосується самого Прілєпіна, то він нібито отримав поранення ніг та перебуває у важкому стані.

Також загинути могла і його донька, але вона перед вибухом вийшла із машини.

Журналісти повідомляють, що Прілєпін із дочкою та водієм їхали до села Піонерське. Донька пропагандиста вийшла з авто, а вже за якісь 100 метрів воно злетіло у повітря.

Зазначимо, що Захар Прилєпін — відомий російський письменник та пропагандист. Від початку війни в Україні 2014 року він активно підтримував росіян і схвалював війну. У січні цього року стало відомо, що Прилєпін нібито настільки перейнявся ідеєю окупації України, що сам «підписав контракт із Росгвардією».

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 20 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2810Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*