Жінка з чоловіком зазнали поранень і перебувають у лікарні. Їхні діти були в шоковому стані, однак зараз вони в безпеці з бабусею.

Жителька Умані Юлія, яка показала в Мережі відео з квартири в перші хвилини після ракетного удару, розповіла про пережите, поранення та стан дітей.

Про це Юлія повідомила у ефірі «Сніданку з «1+1».

«Дуже страшно було, тому що був дуже великий, потужний удар і від вибуху у нас повибивало всі шибки і дзеркала. Я дуже злякалася за дітей, тому що вони спали в іншій кімнаті. Одразу побігла до дітей і в ось цьому шоковому стані, у склі… Порізались дуже сильно. Чоловіку осколок потрапив у голову. Тобто ми зараз із чоловіком у лікарні. Діти, слава Богу, з меншими пошкодженнями. Вони у бабусі», – розповіла уманчанка.

Вона додала, що медики дістали з голови чоловіка уламок скла. Сама жінка зазнала поранення ніг. Подружжю наклали шви. Діти Юлії віком 9 та 10 років були у шоковому стані. Зараз вони перебувають у безпечному місті в селі з бабусею.

«Я знаю, що нам ще дуже пощастило. Тому що більший удар припав не на наш під’їзд, а на сусідній. Дуже важко зараз цю інформацію сприймати – що знайомих людей, які проживали поруч, вже немає», – ділиться жінка.

Вона зауважила, що отримала пропозиції допомоги від багатьох людей, та дуже цінує це.

«Моральний стан дуже важкий. Я ніколи не думала, що нам доведеться через таке пройти», – додала Юлія.

За словами жінки, вони з дітьми нікуди не виїжджали з України від початку повномасштабного вторгнення і почувалися більш-менш у безпеці, однак зараз цього відчуття вже немає.

«Повертатися туди (до квартири – ред.) наразі сенсу немає і я не знаю взагалі, що ми будемо робити далі. Звичайно, треба брати себе в руки, але дуже важко», – сказала жителька Умані.

Вона пояснила, що взялася записувати відео одразу після ворожої атаки, аби світ знав про страждання українців, і про те, що відбувається справжній геноцид.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 22 часа

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2809Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*