У Києві представники військкомату роздавали повістки на зборах «дрифтерів».

Про це повідомив заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

За його словами, це чергове нагадування для «любителів форсажу», а також тих, хто й надалі не усвідомлює, що в країні війна.

«Мені здається, що суспільство давно вже сказало своє слово, щодо прийнятної поведінки під час війни. І я зараз не говорю про те, що зовсім не можна кави випити або пообідати/повечеряти в якомусь закладі. В цілому, ми й воюємо, щоб люди могли нормально жити. Але всьому є межі. Заганяти заряджені тачки в самісінький центр міста, ревіти там моторами, дріфтувати вулицями — то вже називається фарс під час війни. А біля цих заряджених моторів крутяться молодчики, які за віком і станом здоровʼя могли б, наприклад, тримати автомат», — зазначив Білошицький.

Білошицький наголосив, що поліція неодноразово попереджала про неприпустимість подібних зборів та притягували до відповідальності організаторів, але дарма.

«Отож, цього разу ми запросили на захід воєнкомів. Які, своєю чергою, «запрошували» форсажників. Але. Щоб пацани «не розстраювались», є гідний лайфхак: автомат теж можна прокачати і протюнити», — зауважив Білошицький.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 16 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2767Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*