Таксист Олександр із Одеси, який запевняв свою пасажирку, що «Путін — найвеличніший політик», був затриманий поліцією того ж дня й зараз проходить перевірку в СБУ.

В Одесі «покарали» за проросійські переконання одного з таксистів, котрий нещодавно переконував свою пасажирку, що «Росія не програла жодної війни».

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі одеський активіст Дем’ян Ганул.

Відомо, що відео, на якому водій служби таксі розповідав своїй пасажирці про «російський світ», з’явилося в соціальних мережах 14 квітня.

Tаксист на ім’я Олександр пояснює своїй пасажирці, що Україні краще бути з Росією, оскільки країни, на його думку, схожі за ментальністю.

«Ми на Заході — 3-й сорт. Водночас для росіян ми такі самі», — переконував дівчину водій.

Коли пасажирка запитала, чому росіяни відpізaють голови нашим полоненим, таксист заперечив, що це неправда, бо вона не знає, як робляться «фейки».

На його думку, ситуацію з відрізанням голови українському військовому могли зняти солдати ЗСУ, бо «росіяни не викладали б таке в інтернет».

«Для мене Путін — один із найвеличніших політиків сучасності», — повідомив водій.

Президента України Володимира Зеленського він охрестив «головою, яка просто говорить». Олександр висловив думку, що зараз триває війна саме США з Росією, зґвалтування українок він охрестив «неминучими на війні», а президента Росії Володимира Путіна, на його думку, «підтримує 80% населення».

У понеділок, 17 квітня, одеський активіст Дем’ян Ганул зробив заяву, про те, що одразу після скандальної зйомки таксиста затримала патрульна поліція, оскільки пасажирка сфотографувала та передала патрулю номери проросійськи налаштованого мешканця Одеси.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 15 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2767Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*