Керівник російської терористичної ПВК «Вагнера» Євген Пригожин закликав припинити війну проти України, оскільки «цілі спецоперації були досягнуті».

Про це інформує УНІАН.

Він заявив, шо «ідеальним варіантом» зараз було б оголосити про припинення бойових дій проти України та заявити, що «цілі спецоперації» біли виконані.

«Ідеальний варіант — це оголосити про закінчення «СВО», повідомити всім про те, що Росія досягла тих результатів, які планувала, і в якомусь сенсі ми справді їх досягли», — заявив він.

Пригожин пояснив таке рішення тим, що Росія вже «перемолола велику кількість» українських військових та захопила велику кількість територій.

«Теоретично Росія цю жирну точку вже отримала шляхом знищення великої частини активного чоловічого населення України шляхом залякування іншої її частини, яка втекла до Європи. Росія відрізала Азовське та великий шматок Чорного моря, захопила жирний шматок території України та створила сухопутний коридор до Криму. Тепер залишається лише одне: намертво закріпитися, захилитися на тих територіях, які вже є», – запропонував терорист.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 4 часа

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2801Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*