Український оборонно-промисловий комплекс активно виробляє нові зразки озброєння, українські воїни випробовують його на території України. Оскільки тимчасово окупований Крим є невід’ємною частиною України, відпрацювання нових зразків озброєнь там також не виключене.

Можливо, саме з цим пов’язана «бавовна» на півострові, що трапляється там все частіше.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов в ефірі телемарафону.

Коли у Данілова поцікавилися причинами, з яких у тимчасово окупований Крим все частіше зазирає «бавовна», що особливо сильно полюбляє місця скупчення російської військової техніки, він нагадав, що 13 квітня президент України Володимир Зеленський розповідав про нові зразки озброєнь, виробництво яких налагодили підприємства українського ОПК.

«Тому якщо є відпрацювання того чи іншого озброєння, то це відбувається на нашій території. Можливо, у Криму і відбувалось відпрацювання нових видів цього озброєння. Не виключаю», – заявив секретар РНБО.

Також Данілов покепкував з російських окупантів, які, активно риючи окопи на кримському узбережжі Чорного моря, «може щось там вангують собі і про щось здогадуються, але де і коли ми будемо, знає тільки обмежене коло осіб».

«Повірте, що скільки б вони там кілометрів не нарили окопів, їх це точно не врятує. Вони усі звідти підуть. Це лише питання часу», – запевнив посадовець.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 9 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2767Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*