«Вбив би я свого батька? Напевно ні»: на війні загинув 26-річний український військовий Артур Асадов, батько якого служить в армії рф.

У ЗМІ раніше публікували інтерв’ю з загиблим. У ньому він розповідав про стосунки зі своїм батьком, який незважаючи на те, що кар’єру військового розпочав в Україні, нині служить у рф.

«Він мені написав: «не бери до рук зброю, Київ одразу візьмуть». У березні написав, що Україна довго не протягне, Зеленський поїхав до Європи і нам хана. Я в цей момент був у лісі і записав йому відео: «Ходжу, ходжу не можу знайти росіян, де вони зникли. Можеш підказати, бо незрозуміло?». Він промовчав.

Я йому завжди відповідаю: «Щось я не бачу [ваших] результатів» або «Бать, у тебе по ходу стареча деменція починається». Він пише, мовляв, зараз усе зміниться. Але я бачу, що в нього надія на перемогу рф згасає. Він вважає, що у Бучі та Ірпені — це фейк. Я йому – пишу: «Блін, я там був, я бачив це все».

Те саме, коли ми зайшли в Ізюм. Він каже: «ти в будь-якому випадку мій син». Якось навіть написав: «О, у тебе гарна форма». Якщо він питає, як справи, я йому: «Все добре, працюю», або: «Працюю, полонених взяли».

«Вбив би я свого батька? Напевно ні. Років до 15 батько був поряд зі мною. Він мене багато чого навчив, зокрема військовій справі. Я б не міг його вбити, навіть якби хотів, він не бере участі у бойових діях, сидить десь у штабі. А ось під суд я його відправив би, це так», — розповідав тоді Артур Асадов в інтерв’ю виданню.

5 квітня 2023 року військовий опублікував у Instagram пост із заголовком: «Якщо я раптом помру на війні (Не збираюся, але раптом!). Отже, хочу вас усіх попросити не робити петицію про присвоєння мені Героя України»…

Але за кілька днів Артур Асадов загинув.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 8 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2767Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*