Попри нестачу боєприпасів і очікування допомоги від західних партнерів, українські військові випробовують російську оборону на вразливість напередодні довгоочікуваного контрнаступу.

Про це пише The Washington Post.

«Очікуваний весняний наступ розглядається як єдиний шанс для України цього року відвоювати територію, захоплену російськими військами, що становить близько п’ятої частини всієї країни. Але операція затримується через погодні умови, повільне постачання техніки і нестачу боєприпасів, що посилює страх, що ситуація може зайти в глухий кут», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ще більше ускладнює заплановану контратаку витік десятків американських військових і розвідувальних документів, зокрема багато деталей про стан української армії і її можливості, слабкі місця в протиповітряній обороні, що може змусити командування України змінити плани.

Попри це українські захисники продовжують випробовувати російську оборону на вразливість напередодні довгоочікуваного контрнаступу. Зокрема, ЗСУ влаштовують невеликі операції, спрямовані на виявлення російських бойових позицій і оцінювання їхньої реакції.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 2 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2801Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*