Після того, як у мережі з’явилося ще одне відео зі стратою українського військовополоненого російськими оккупантами, у Міжнародній розвідувальній спільноті InformNapalm нагадали, що злочини росіян в Україні – численні.

Починаючи з 2014 року ворог влаштовував геноцид українського народу на окупованих територіях – загарбники катували не тільки полонених військових, але й цивільних, навіть жінок.

Про це повіломили в Telegram-каналі InformNapalm у середу, 12 квітня.

За даними спільноти, переважно «кадировці», грабували та катували українців на захоплених територіях Донеччини та Луганщини.

«Ми отримували усні свідчення, що російські військові (здебільшого «кадирівці», але не тільки) практикували відрізання голів полоненим українцям, не тільки військовим, а й цивільним, яких вони до цього грабували та катували. Голови відрізали не тільки чоловікам, але і жінкам, яких перед цим ґвалтували», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, подібна ситуація сталась у селищі Новосвітлівка, Луганської області 2014 року. За свідченням місцевих, «кадирівці» зґвалтували та жорстоко вбили кількох медичних працівниць місцевої лікарні.

Одна з жінок, якій вдалося втекти, невдовзі померла нібито «від емоційного вигорання та психологічного шоку».

Крім того, того ж року один з українських офіцерів розповідав, що на власні очі в оптичний приціл бачив, що росіяни відрізали голови полоненим.

Як пише спільнота, після повномасштабного вторгнення в Україну практика вбивств з катуваннями російськими окупантами збільшилася.

Водночас відрізання голови, або інших частин тіла практикується ними не тільки як елемент залякування.

«Російські командири підрозділів ЗС РФ та неформальних російських бандформувань віддають накази своїм підлеглим, щоб ті відрізали голови чи катували, а самі знімають все на телефон, як доказ і елемент «пов’язання кров’ю та злочином», щоб підлеглі розуміли, що шляху назад для них вже немає», – пишуть розвідувальники.

В InformNapalm припустили, що такі відео потрапляють в мережу, якщо співучасник злочину втік або зрадив, або відео знайшли в телефоні вже ліквідованого командира.

У спільноті наголосили: такі відео демонструють, що цю війну неможливо завершити без остаточної перемоги над злом.

Розвідувальники закликали Захід не вагатися щодо посилення військової допомоги для України, оскільки наша держава повинна перемогти, а російські воєнні злочинці – отримати покарання.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 4 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2810Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*