На бік України перейшов колишній офіцер Головного розвідувального управління Росії (Головного управління Генерального штабу ЗС РФ) Владислав Аммосов.

Уродженець Якутська (Республіка Саха, РФ) понад 15 років будував кар’єру в армії та спецслужбах РФ, а тепер вирішив воювати проти своїх співгромадян. Каже, що був готовий стріляти в них уже давно, бо не міг спокійно дивитися на те, що відбувається у його країні.

Про це Владислав розповів в інтерв’ю «Радіо Свобода Україна».

Він не приховує, що раніше був справжнім імперцем, бо повірив пропаганді, тому добровільно пішов на Другу чеченську війну, в якій брав участь на боці РФ.

За словами колишнього офіцера, ця війна трохи його протверезила – він зрозумів, що народ Чечні воював за свою свободу.

Також ця кампанія розплющила Аммосову очі на російських офіцерів. Серед них було чимало алкоголіків, зрадників, торговців зброєю, а також тих, хто відправляв солдатів на забій.

Зараз, під час війни РФ проти України, ситуація з офіцерським складом «другої армії світу» лише погіршилася.

Коли розпочалася окупація Росією українського Криму, Владислав уже не служив у лавах ГРУ. За його словами, тоді він одразу зрозумів, що це початок кінця для РФ.

«Колишніх (офіцерів ГРУ – Ред.) не буває. Я готовий хоч зараз у диверсійно-розвідувальній групі йти на територію Росії і там знищувати ворогів. Вороги моєї батьківщини – це ті, хто зараз підтримує цю путінську владу», – сказав Аммосов.

В Україну з Росії після 24 лютого він потрапив через Громадянську раду у Польщі. Це політичне об’єднання, яке тоді оголосило набір добровольців до лав національних підрозділів у складі ЗСУ, а також регіональних та національних організацій цивільного спротиву в Росії. Разом із ним із такою метою з РФ виїхали й інші люди, в Україні всі вони пройшли низку перевірок.

За словами Аммосова, вже розпочався процес створення «Сибірського батальйону», метою якого буде відвоювати право народів Росії на свободу.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 8 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2767Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*