Українська співачка Ані Лорак ще раз чітко дала зрозуміти, що їй байдужа доля рідної країни. Зрадницю не дуже турбує організований Путіним геноцид українців. Вона зізналася, що не донатила і ніколи не допомагатиме ЗСУ, адже це «не закладено в її природі».

Кароліна майстерно вдає, що не розуміє, чому співгромадяни поливають її брудом.

Про це скандальна виконавиця розповіла російській журналістці Олені Жигаловій на її YouTube-каналі.

Лорак навіть вдалося видавити сльози при згадці «невдячного» ставлення українців до неї, після того, як вона представляла нашу країну на пісенному конкурсі «Євробачення» і посіла друге місце.

Путіністка зазначила, вона вважає себе українською співачкою і їй боляче читати ЗМІ, які пишуть, що її хочуть позбавити звань в Україні. За її словами, вона виявилася «посеред двох вогнів» і з початком війни не розуміла, що робити далі. Саме тому вокалістка взяла перерву та на рік зникла з інфопростору.

«Звичайно, боляче. Звичайно, мені це неприємно. Неприємно, тому що Україна – у моїй душі. Я народилася там. І це ранить мене – таке ставлення. Але все одно є хороші люди. Я, як дитина, вірю у добро, що воно переможе. Я зараз розплачуся. Це нестерпно розуміти, що це всі рідні люди. Як? Я не можу цього зрозуміти! Коли твоє рідне, це рідне, коли стільки ненависті», – у сльозах видала Кароліна.

Вона також зізналася, що їй довелося переїхати до Росії через утиски на рідній землі. Концерти співачки спеціально зривали й вона не відчувала любові та підтримки від співвітчизників. Лорак наголосила – росіяни змогли подарувати їй почуття того, що вона потрібна саме тут.

Зрадниця не приховує – вона з великим трепетом ставиться до Кіркорова і навіть називає його своїм братом.

«У країні (в Україні, – ред.) я вже завоювала все, що можливо. Ти вже найкращий співак, народний артист, улюбленець і треба розвиватися, йти далі. Але так припало, що на той момент почалися політичні дії, і я стала заручницею цієї ситуації. Мені дали зрозуміти, що я маю зробити вибір. Я не могла продовжувати кар’єру в Україні. Концерти скасовували й про це всі знають. Я була змушена виїхати», – резюмувала співачка.

Крім того, Ані Лорак вважає, що згодом у неї будуть просити вибачення.

«Думаю, прийде той час, коли люди будуть вибачатися, бо це несправедливо», – вважає співачка.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 16 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2767Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*