У селі Задубрівка,  що на Буковині, сьогодні, 5 квітня, прощаються із загиблим Героєм Іваном Назарієм. Але у церкву Московського патріархату не пускають домовину загиблого для відспівування та людей, які прийшли попрощатися.

Про це повідомляють місцеві видання.

«Адепти Московського патріархату не впускають тіло воїна до церкви. Вони провокують бійку. Ніхто нічого не пояснює, чому домовину із загиблим військовим не пускають до церкви. А просто стоять і не пропускають похоронну процесію», – розповів священник Віталій Мензак.

Мати загиблого військового у сльозах просить пустити їх до церкви. Але потрапити до храму люди не можуть, адже священник УПЦ МП Дуров просто заблокував в’їзд до церкви. Люди, які прийшли на похорон, обурені і вигукують біля церкви «Геть московського попа!», «Воїна до церкви».

Віряни церкви архістратига Михайла ще чотири роки тому перейшли до ПЦУ. У громади усі документи на руках, але їх не пускають до церкви служителі Московського патріархату і не дозволяють проводити богослужіння.

Службу проводять під церквою, але люди все ж намагаються потрапити до храму. Наразі там конфліктна ситуація. На місці присутні поліцейські, які слідкують за ситуацією і забезпечують охорону громадського порядку.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 19 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2810Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*