Колишній чемпіон світу у трьох вагових категоріях Василь Ломаченко (17-2, 11 КО) відреагував на ситуацію навколо Києво-Печерської лаври, де напередодні відбувся конфлікт між шанувальниками та противниками УПЦ МП.

У себе в Instagram боксер виклав відео із противниками Московського патріархату, зібравши найнеприємніші кадри.

Це перемежувалося проповіддю архімандрита Авраамія (Лотиша), який перейшов до Православної церкви України і якого митрополит Єпіфаній зробив намісником монастиря Свято-Успенської Києво-Печерської лаври.

У тексті Авраамій розповідає, що насправді відбувається навколо лаври: «Це не протистояння держави та релігії, це не порушення свободи. Навпаки – це звільнення нашої святині від впливу ворожої російської держави, це надання можливості братії лаври вільно проявити власну волю».

У промову священика вставлено фрагменти протесту українців проти УПЦ МП. Все це за допомогою монтажу подається таким чином, щоб позиція архімандриту і відповідно всієї України виглядала неправдивою.

«Саме тому це божевілля і відбувається у нас, не хочу нікого вчити і дорікати, але ця ДІВЧИНА яка стоїть на колінах, чиясь дочка, чиясь мати, сестра, і так далі… Дуже сумно за таким спостерігати… Ще не пізно, давайте будемо набагато добрішими один до одного, можливо у нас це вийде! Мир усім! З Богом!» – підписав ролик Ломаченко.

Оскільки обліковий запис Instagram Василя заблоковано в Україні, у коментарях під постом боксера традиційно прийшли адепти «русского міра».

Фанати з Росії всіляко підтримали бійця, висловлюючи з ним повну солідарність, та поливаючи брудом українців (авторські орфографія та стилістика збережені).

«Убогий народ. Не вірять вони не в бога, а в чорта бандеру», «Ви кажете, що росіяне раби і стадо… Як же ви легко віру продаєте… в принципі, як і все інше… не вчить вас історія нічому … дуже сумно це усвідомлювати», «Ті самі особи, що були на майдані, тільки без каструль на голові», «Василь, це картина із середньовіччя, де молиться священик, а навколо танцюють біси. Це справді біси. Інакше таку поведінку не пояснити», — пишуть російські підписники.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 8 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2767Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*