Білоруський диктатор Олександр Лукашенко запропонував припинити бойові дії в Україні «обом сторонам» конфлікту. Нібито має бути оголошено перемир’я без права переміщення техніки та перекидання зброї.

Про це диктатор заявив під час послання білоруському народу і парламенту.

«Спробую ризикнути запропонувати припинити бойові дії. Багато зараз, особливо у Росії можуть сказати, ми вже припиняли тоді на Донбасі, тоді була інша ситуація. Та з урахуванням цих умов припинити бойові дії, перемир’я оголосити без права переміщення, перегрупування військ з обох сторін, без права перекидання зброї, живої сили та техніки. Всі завмерли», — запропонував Лукашенко.

На його думку, потім мають бути початі перемовини, але якщо нібито «Захід у черговий раз спробує використати паузу в бойових діях», то Росія нібито має право використовувати всі види зброї.

«Тоді Росія зобов’язана залучити всю міць ВПК і армії для запобігання ескалації конфлікту. І фосфорні боєприпаси, і об’єднаний уран, і збагачений уран, все має залучити. Якщо в черговий раз буде обман і буде помічено хоч найменший рух через кордон в Україну або з іншого боку Росії пересування військ і підготовка до атаки. Військові мене зрозуміють», — сказав Лукашенко.

Він додав, що всі питання «територіальні, відновлювальні» та інше потрібно і нібито можливо «вирішити за столом переговорів без попередніх умов».

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 7 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2785Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*