Колишній намісник Києво-Печерської лаври Петро Лебідь (митрополит Павло), відомий під прізвиськом «Мерседес», на тлі виселення зі святині вибухнув погрозами та прокльонами на адресу президента України Володимира Зеленського.

Він «гарантував», що Бог не простить лідеру держави вигнання Московської церкви.

Відповідне звернення Павла опубліковано на Youtube-каналі «Лавра. Путь спасения».

Він заявив президенту та його «сворі», що сльози виселених священнослужителів, «не впадуть у землю – вони впадуть вам на голову».

«Ви думаєте, що увійшовши у владу на наших спинах, ви можете так поступати? Господь не простить ні вам, ні вашій родині!» – сказав він. «Горе вам! Бійтеся!» – погрожував митрополит.

Він заявив, що братія не покине територію лаври, поки не отримає документи із суду.

Окрім того, колишній намісник лаври прокоментував інформацію про те, що його помітили у міграційному центрі за оформленням закордонного паспорта.

«Введіть сьогодні в інтернет: (повідомляють. — ред.), що я сьогодні їду. Покидаю свою країну. Швидко оформив паспорт і втік із цього приміщення. Начебто це я оформлював документи, начебто я щось робив. Вони скрізь розповідають, що я поїду. Ні! Я не поїду до останнього із вас, поки похороню всіх!» – вибухнув погрозами митрополит Павло.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 2 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*