Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук різко звернулася до росіян, котрі всиновлюють незаконно депортованих дітей-сиріт з тимчасово окупованих територій України.

«Вивозити з України дітей-сиріт і передавати їх на усиновлення російським громадянам –  це незаконно і підло. Особливо бридко –  це коли люди ще й публічно хваляться тим, що всиновили вкрадених в Україні дітей. Вкотре нагадую всім російським так званим «прийомним батькам» і «опікунам»: вам рано чи пізно доведеться відповідати.

Так само, як і причетним російським чиновникам –  великим і маленьким. Ваші особистості не є великим секретом: ні для українських, ні для міжнародних правоохоронних органів.

Наприклад, жителі московської області Ірина Рудницька, Катерина Триполець, Денис Триполець, Михайло Серіков, Марина Марченко тощо. Йдеться про багато десятків російських громадян, які чомусь вирішили, що їм дозволено всиновлювати вкрадених з України сиріт», –  зазначила Ірина Верещук.

«Наполегливо рекомендую російським громадянам не всиновлювати українських сиріт, яких незаконно вивезли з тимчасово окупованих територій України. Від російських посадовців укотре вимагаю передати українській стороні всіх наших дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування», – додала вона.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 9 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2801Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*